top of page
4-23-4.jpg

HIZ KESMEYEN YENİLİK ANLAYIŞI İLE

ENDÜSTRİYEL TASARIMIN MERKEZİ

NEDEN BİZ?

Editoryal tasarım

PROBLEM TANIMA

Problem çözümünün ilk ve en önemli aşaması problemin tanımlanmasıdır. Bu nedenle; Problem nedir?, Yapılmak istenen nedir?, Başarılacak olan nedir? Gibi çeşitli sorulara cevaplar aranır.

OLUŞTURMA ( YAPIM)

Bu aşamada araştırıp planlamış olduğumuz tasarımımızı yani ürünümüzü yaparız. Çalışmaya
başlarken öncelikle dikkat etmemiz gereken güvenlik kurallarını( Güvenli çalışma kuralları), kullanacağımız araç ve gereçleri belirleriz.

ARAŞTIRMA

Farklı yer, zaman ve kültürlerde, benzer ya da ilişkili problemlerin çözümünde kullanılan yöntemleri inceleyip, bilimsel araştırma yöntemlerini kullanarak farklı kaynaklardan bilgiler toplarız.

DEĞERLENDİRME

Yaptığımız çalışma sonucunda tasarımlarımızın, başlangıçta belirlediğimiz problemi ne oranda çözdüğünü ve ihtiyacımızı karşılayıp karşılamadığını, tasarımın genel özelliklerini taşıyıp taşımadığını değerlendiririz.

PLANLAMA

Tasarımımızı nasıl gerçekleştireceğimizi belirlerken tasarımımızın genel özelliklerini yazarız. Bunun için problemin çözümünde kullanacağımız tasarımın sahip olması gereken genel özellikleri ararız.

TANITIM VE PAZARLAMA

Yapmış olduğumuz tasarımı kullanıcıya ulaştırmak üzere tanıtım ve pazarlama imkanlarını
değerlendiririz. Görsel ve sözel sunum tekniklerini araştırarak güzel bir sunumla çalışmamızı tanıtırız.

MALIYET STRATEJİLERİ

Pazarda son yenilikleri takip ederek rekabet gücü yüksek ürünler tasarlıyoruz.

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Alanında uzman Endüstriyel Tasarımcılar ile ürün geliştirme süreçlerini doğru bir şekilde ilerletiyoruz. Kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi doğru bir şekilde tespit ediyoruz.

TASARIM MÜHENDİSLİĞİ

Tasarım ve Mühendisliği harmanlayarak üretilebilir ve doğru ürünler geliştiriyoruz.

MÜŞTERİ İLETİŞİMİ

Müşterilerimizle iletişimimizi doğru ve sağlıklı bir şekilde kurarak, ürün geliştirme süreçlerinin yönetimini kaliteli bir şekilde ilerletiyoruz.

ZAMAN YÖNETİMİ

Geliştirdiğimiz ürünlerde zaman yönetimini doğru bir şekilde ayarlayarak kısa sürede doğru ve üretilebilir ürünler tasarlıyoruz.

DOĞRU ARAŞTIRMA

Araştırma adımları ile doğru sonuçlara ulaşarak pazarda rekabet gücünü arttırıyoruz. Araştırma sonucunda çıkan verilerin doğru kullanımı ile tasarladığımız ürünlere fark katıyoruz!

0

ÇALIŞMA SAATİ

0

PROJE SAYISI

0

ÖDÜL SAYISI

bottom of page